Bestuur KWB Aalst Sint-Martinus



Hieronder vindt u het overzicht van onze huidige bestuursploeg. Neem vrijblijvend contact op met één van hen indien u meer informatie wenst over onze werking.

Naam

Functie

Adres

Contactgegevens

Schelfhout Mario

Coordinator

Raffelgemstraat 16 bus 41

9300 Aalst

053 39 71 10 - 0471 41 33 59

mario@kwbaalst.be

Van de Sijpe Marc

Medevoorzitter

Secretaris

Nederveldstraat 7

9300 Aalst

053 77 29 54

marc@kwbaalst.be

Philips François

Penningmeester

Parklaan 49/6

9300 Aalst

053 78 33 20

Verhamme Erwin

Webmaster

Zijpstraat 90

9308 Hofstade

053 77 19 63

erwin@kwbaalst.be

De Ridder Jan

Verantw.

volleybal

Désiré De Wolfstraat 13

9300 Aalst

053 77 09 47

jan@kwbaalst.be

Declerck Benno

Bestuurslid

Welvaartstraat 155

9300 Aalst

053 61 13 22

benno@kwbaalst.be

De Gols Ignace

Bestuurslid

Nederveldstraat 16

9300 Aalst

Philips Danny

Bestuurslid

Affligemdreef 4

9300 Aalst

053 78 28 59

Provost Claude

Bestuurslid

Snoekstraat 26

9300 Aalst

0471 22 80 07

claude@kwbaalst.be



Volg KWB Eensgezind op Facebook en Twitter


kwbaalst.be 2016

webmaster